Deju nodarbības

Deju grupa ”Bitīte Maija”

Dejas nodarbibasNedaudz no vēstures

Sākām savu darbību 2016.gada martā, kad skolotāja un vadītāja Terēza atrada mājīgas telpas sava sapņa piepildījumam.

Grupas dibinātāja ar deju pasniegšanu nodarbojas kopš 2003. gada un pati dejo kopš 4 gadu vecuma. Sākums bija klasiskā deja, tad balles, tad tautiskās dejas, tad mūsdienu un džeza deja. Apkopojot tik dažādu pieredzi, Terēza nodarbības vada miksējot visus šos stilus, apvienojot labāko no katra un veidojot unikālas horeogrāfijas.

10 gadus nostrādājot skolā un bērnudārzā, kā arī 3 gadus pasniedzot privātājās deju studijās, Terēza var lepoties ar pieredzi strādājot gan ar bērniem no 3 gadu vecuma, gan ar pieaugušajiem. Viņas grupas piedalījās neskaitāmos konkursos un koncertos gan Latvijā, gan ārzemēs, sacenšoties starp vairāk nekā 500 dalībnieku grupām un ieņemot godalgotās vietas.

Balstoties uz šo pieredzi, tapa ideja par savas grupas izveidošanu, kurā varētu bez ierobežojumiem īstenot vispārdrošākās un kreatīvākās ieceres.

 

Deju grupas misija

Deju grupas koncepts ir pavisam vienkaršs – iemācīt bērnam kustēties modernās mūzikas pavadījumā, izskopt stāju, iemacīt akrobātikas pamatelemnetus un padarīt ķermeni lokanāku.
Mēs negatavojam profesionālus dejotājus, kaut gan nodarbības notiek 3 reizes nedēļā pieredzējušo pasniedzēju vadībā. Mūsu grupā ļoti svarīgi ir iemācīt bērnam būt drosmīgam uz skatuves un gūt prieku no priekšnesumiem.

 

Ko mēs mācam

Nodarbību pamatā ir modernā deja (to, ko esam pieraduši redzēt amerikāņu talantu šovos – lecieni, griezieni, efektīgi tērpi un akrobātiskie triki), ka arī mūsdienu deja (kur pārsvarā dominē sava ķermeņa izzināšana caur kustību – basās kājas, kustība pa grīdu). Pēc skolotājas domām un pieredzes, šo divu deju balanss spēj radīt neparastas horeogrāfijas, ļoti daudzpusīgi attīstīt bērnu un padarīt stundas interesantas.

 

Kā mēs mācam

Nodarbības vadītas bilingvāli (iespēja arī angļu valodā) un to ilgums ir 1h. Nodarbība dalās 3 daļās: iesildīšanās, pamatsoļu/elementu mācīšana un stiepšanās, horeogrāfijas apgūšana.

Nodarbību laikā vecāki var atpūsties blakus telpā, malkojot tēju vai kafiju , bet pēc nodarbības bērniem ir iespēja pavadīt laiku bērnu rotaļu laukumā.

Deju sezona ir 10 mēneši – no septembra līdz jūnijam. Jūlija laikā parasti notiek privātstundas, meistarklases un nometnes, augustā atpūšamies un gatavojamies jaunajai sezonai. Deju sezonas laikā bērni iemācās vienu deju un vairākas deju kombinācijas, ko parasti apvienojam kādā lielākā priekšnesumā, kuru rādīsim sezonas beigās. Ar vienu deju sezonas laikā braukajām uz konkursiem gan Latvijā, gan ārzemēs. Ar laiku deju skaits palielināsies, taču jauniem dejotājiem tā vienmēr būs 1 deja sezonas laikā.

 

Bērnu sekmes

Bērnu sekmes tiek vērtētas punktu skalā no 1 līdz 5, kad bērns iegūst 10 punktus tas saņem atzīmi, bet 2 reizes sezonā labākie tiek apbalvoti ar īpašām balvām. Šeit es gribētu pasvītrot, ka tiek vērtēta bērna izaugsme, nevis salīdzināti audzēkņi savā starpā. Šī sistēma palīdz bērnam būt disciplinētam, kā arī vecākiem sekot līdzi bērna personīgai izaugsmei, kas mūsdienu aizņemtajā vidē paliek arvien grūtāk.

 

Kas jāvelk mugurā

Vienīgais nosacījums – lai bērns jūtas ērti un tērps nodarbībā netraucē. Pārāk garš vai īss krekls, apspīlētas vai pārāk brīvas bikses noteikti nebūs labākais variants. Ideāli būtu ķermenim pieguļošs krekls un bikses vai šorti – kas ļaus pasniedzējam saskatīt stāju un kustības.

Ļoti svarīgs nosacījums ir matu sakārtojums – matiem jābūt savāktiem vismaz bizē un saspraustiem ar matadatām – pretējā gadījumā, griežoties, mati traucēs (sitīs pa seju pašam bērnam vai draugam).

 

Apmaksa un bonusi

Apmaksa tiek veikta par tekošo mēnesi līdz 10. datumam.

Ir divi apmaksas veidi: reižu nodarbības apmaksa un mēneša abonements. Ja izvēlaties mēneša abonementu, ir jāsamaksā 35 eiro un tajā ir iekļautas 3 nodarbības nedēļā, kalendārā mēneša ietvaros. Apmeklējot nodarbības regulāri, Jūsu bērnam ir visas tiesības piedalīties visos konkursos un koncertos, ka arī bērns tiek nodrošināts ar tērpiem.

Var izvēlēties arī maksāt par reizēm – katra nodarbība maksā 5 eiro. Šīs veids ir īpaši piemērots mazāku bērnu vecākiem, kur parasti bērni biežāk slimo. Izvēloties šo abonementu, skolotājs, izvērtējot bērna sagatavotības līmeni, izvērtēs – vai bērns varēs piedalīties visos konkursos vai nē. Šajā gadījumā tērpa izmaksas sedz uz pusēm vecāki un deju grupa (tērps paliek deju grupas īpašumā).

Visi individuāli gadījumi – ilgstoša slimošana, stipendijas labākajiem utt. tiks atrunātas atsevišķi ar vecākiem.

 

Atlaides:

Ja piesakāties līdz 1. septembrim, tiek piemērota 15% atlaide pirmajam mēnesim.

Pirmā nodarbība bezmaksas.

Ja pie mums dejo vismaz 2 bērni no vienas ģimenes, abonementa cena ir zemāka – 30 eiro par katru audzēkni.

 

Īsi un kodolīgi

Mēs esam lieliski jo:

  • strādajam nielielās grupās un piedāvājam individuālo pieeju katram audzēknim
  • ar Jūsu bērniem strādā pieredzējuši pedagogi, skolotāji ar azartu un entuziasmu
  • attīstīsim ne tikai dejot prasmes, bet trenēsim arī akrobatikas pamatelementus
  • uzstāsimies uz skatuvēm gan Latvijā gan ārzemēs
  • jums nekrāsies tērpu kaudzes mājās – tos piedāvā studija
  • ir 2 apmaksas veidi – Jūs varat izvēlēties ērtāko sev (reižu vai mēneša abonements)
  • piedāvājam mājīgas telpas un atpūtas iespējas vecākiem, kā arā bērnu laukuma izmantošanu audzēkņiem pēc nodarbības
  • piedāvājam atlaides, ja Jums ir 2 bērni vai vairāk, kas dejo grupā
  • piedāvājam privātstundas, kurās iestudēsim horeogrāfiju, kas piemērota Jūsu bērnam, ar iespējām uzstāties solo numuros, konkursos un sacensībās
  • mēs mīlam dejot un protam to iemācīt arī JUMS!